milo anthony ventimiglia -jess- životopis+foto

7. prosince 2008 v 17:13 |  gilmorova devčata


Narodil se:8. července 1977

Anaheim, Kalifornie
Znamení:Rak
Barva očí:hnědá


Milo se narodil a vyrůstal v Kalifornii. V osmi letech o sobě prohlásil, že vyhraje Oskara, to se ale zatím nepovedlo. Na škole hrál ve spoustě her a v osmnácti získal stipendium na letní program prestižní sanfranciské školy Americké divadelní konzervatoře. Po tomto zážitku nastoupil na Kalifornskou univerzitu v Los Angeles a jako hlavní obor si vybral divadlo.

Nejdříve hostoval ve Fresh Prince, objevil se v krátkém filmu Must Be The Music, jako fotbalista proběhl v Takové normállní holce... Potom přišla role Jesse v Gilmorových děvčatech, která mu nepřinesla pouze úspěch, ale i tříletou známost s Alexis Bledel, představitelkou Rory. Po svém odchodu se do seriálu ještě několikrát vrátil, abychom viděli, jak jeho postava dospěla. Mezitím si ale zahrál po boku Sylvestra Staloneho v dalším pokračování Rockyho a nyní se věnuje natáčení seriálu Heroes, který mu v jeho úspěchu dále pomáhá.

Když nepracuje, rád si zasurfuje, jezdí na skateboardu a snowboardu. Velmi rád a často se věnuje charitě.
2007 Pathology, 2006 "Bedford Diaries, The" (TV seriál), "Heroes" (TV seriál), Rocky Balboa, Stay Alive, 2005 Dirty Deeds, Prokletí, 2003 Nejlepší je to na sněhu, 111 Gramercy Park (TV film), 2002 "American Dreams" (TV seriál), 2001 Nice Guys Finish Last, 2000 "Boston Public" (TV seriál), "Gilmorova děvčata" (TV seriál), Massholes, "Opposite Sex" (TV seriál), 1999 Speedway Junky, Taková normální holka, 1997 Boys Life 2, 1996 Must Be the Music 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama