alexis bledel -rory-foto+životopis

7. prosince 2008 v 17:02 |  gilmorova devčata


Narodila se:16. září 1982

Houston, Texas
Výška:174 cm
Barva očí:modrá


Alexis se narodila 16. září 1982 v Houstonu. V osmi letech ji rodiče přihlásili do místního divadla s nadějí, že jejich dcera takto překoná nesmělost. Zahrála si tedy v hrách Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Po zkušenosti jako dětská modelka v nákupním centru se k ní při studiu na Lutheránské střední škole Svatého Marka dostala přihláška na konkurz místní modelingové agentury a ona ji ráda přijala. Udělala dobře. Větší společnosti si všimli jejího potenciálu a odstartovaly její kariéru. Cestovala po celé Americe, navštívila i Miláno a Tokio a stále dokazovala, že jako modelka se dokáže velmi dobře uplatnit. Po střední škole se přihlásila na NYU.

V roce 2000 se přihlásila do konkurzu na televizní seriál Gilmorova děvčata, režisér si ji ihned oblíbil. Kvůli natáčení se musela přestěhovat do Los Angeles a dát si pauzu s modelingem. Nejprve se cítila v cizím městě sama, ale pak poznala na natáčení Gilmorových děvčat Mila Ventimiglia, s kterým si ihned padla do oka nejen v seriálu. Jejich vztah jim vydržel tři roky, rozešli se v létě 2006.

Alexis stejně jako její postava Rory ráda čte, poslouchá hudbu, chodí do kina a tráví čas s rodinou, navíc ji baví fotografování. Zajímavostí je, že nesnáší kávu, a tak při natáčení pije černý čaj nebo Coca Colu.

My můžeme Alexis vidět i jinde než v Gilmorových děvčatech. Její filmová kariéra se stále rozrůstá...
2006 I'm Reed Fish, 2005 Orphan King, The, Sesterstvo putovních kalhot, Sin City - město hříchu, 2004 DysEnchanted, Gilmore Girls Backstage Special (TV film), Moje velká indická svatba, 2002 Tajemství nesmrtelných, 2000 "Gilmorova děvčata" (TV seriál)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ahoj ahoj | 10. prosince 2008 v 13:43 | Reagovat

lalalalalalaalalalalalalalalalalala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama