Listopad 2008
vše o Let's dance 2

25. listopadu 2008 v 17:47 Let's Dance
Originální název: Step Up 2 the Streets
Motto:
Je jedno, odkud jsi. Hlavní je, co chceš.
Typ filmu:
Drama Romantický Hudební
Rok výroby:2008
Režie:Jon Chu
Hrají:Briana Evigan , Robert Hoffman , Will Kemp , Jennifer Rouse , Telisha Shaw , Tony Devon
Popis: Když vzpurná Andie, která nadevše miluje Street Dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom si udržet starý styl života. Když spojí své síly s nejlepším tanečníkem školy Chasem, aby vytvořili formaci a zvítězili v taneční soutěži The Street, najde způsob, jak žít svůj sen a při tom propojit své dva oddělené světy.

Choreografie Let's Dance 2 Street Dance se opět ujal Jamal Sims (stejně jako v Let's Dance, v českých kinech v létě 2006, pozn. SPI) a jako host se ve filmu objeví i hvězda Let's Dance, ChanningTatum, jako bratr Andie.

za 1.bleskajdu

25. listopadu 2008 v 17:38

informace o pratelich

25. listopadu 2008 v 17:24 Přátelé
Přátelé dávají každý den od 19.00 do 20.00 na Primě

1.bleskajda

24. listopadu 2008 v 20:03
čawky je tu první bleskovka zapojte se


1) Viděla jsi Gilmorova děvčata? Jestli ano co si o nich myslíš?
2) Jaká je tvoje nejoblíbenější postava z Přátel?
3) Tvoje oblíbená čarodějka v seriálu Čarodějky...
4) Tvůj nejoblíbenější seriál?
5) Tvůj nejoblíbenější film
6) Líbí se ti můj blog?
7) Co sem mám přidat?
8) Nejhezčí kluk/holka je?
9) Nejlepší písnička?
10) Co chceš na diplom?

hsm 3 nováčci

23. listopadu 2008 v 20:02 HSM 1,2,3
2.4.2008 17:01 | Angel | HIGH SCHOOL MUSICAL 3
DONNY FOX (14-15 let)
Student 2. ročníků na East High - basketbalista, atlet. Donny obdivuje Chada a je velmi šikovný.

JIMMIE SOTO (14-15 let)
Tako student 2. ročníku a je basketbalista - vidí veliký vzor ve Troyovi. Je to ztřeštěný kluk se spoustou energie a právě Troy v něm vidí něco neobyčejného... Jimmy je moc nemluvný avšak oblíbený..

TIARA (14-15 let)
Hezká holka, která umí zpívat, hrát a tančit. Jejím velkým vzorem je Sharpay - chce být sladká a hlavně - chce ve všem pomáhat Shar... Ale nakonec se to obrátí proti ní.


Joey Tribianny-Matt LeBlanc

22. listopadu 2008 v 17:05 Přátelé
Matt LeBlancMatt se narodil 25.července 1967 v Newtonu ve státě Massatchusetts, kde žil se svojí matkou. Jelikož se hodně zajímal o auta, motorky apod., tak chodil na technickou střední školu. V osmnácti letech se přistěhoval za svým otcem na Floridu. Po několika letech odcestoval do New Yorku, kde se začal věnovat modelingu. Předváděl také pánské oblečení pro různé agentury. Všimli si ho producenti TV reklam a za chvíli už vystupoval v reklamních spotech na Coca-Colu nebo Levi's jeans.


Na filmové plátno se přemístil po několika malých televizních rolích baseballovým snímkem Ed. Mezi ne tak úspěšné filmy patří např. Private Wars, A Streetcar Named Desire nebo Out of Gas On Lover's Leap. Pak přišel konkurs na roli do seriálu Přátelé, který Matt v pohodě zmáknul a od roku 1994 ho diváci vídají jako Joeyho Tribbianiho, neúspěšného a trochu přihlouplého herce, jehož vzorem je Al Pacino. Zatím asi nejúspěšnějším celovečerním filmem LeBlanca je snímek Ztraceni ve vesmíru, kde si zahrál společně s Heather Graham a Mimmi Rogers.


Matt LeBlanc

Matt LeBlanc
Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Obrázek “http://www.nndb.com/people/192/000026114/matt-leblanc-2-sized.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/030724/181230__joey_l.jpg

Matt LeBlanc


Charlieho andílci: Na plný pecky (Charlie's Angels: Full Throttle)
Chendler Bing-Matthew Perry

22. listopadu 2008 v 17:02 Přátelé
Matthew Perry

Matthew Langford Perry, jak zní jeho celé jméno, se narodil 19. srpna 1969 v Williamstownu ve státě Massatchusetts a je nejmladším z celé party. Talent zdědil po otci - herci Johnu Perrymu, jeho matkou je bývalá modelka Suzanne Moore. Rodiče se rozvedli, když byl Matthew ještě mimino a nejdříve žil s matkou v Ottavě, v Kanadě, kde prožil větší část svého dětství. Jako teenager byl moc dobrý v tenise, který hrál závodně, ale už tehdy věděl, že tenis není to, čím by se chtěl živit. Věděl, že chce být hercem, což se mu nakonec opravdu vydařilo. V patnácti se přestěhoval k otci do Los Angeles.Po dokončení studií si zahrál v seriálech Boys Will Be Boys, Home Free, Sydney, Growing Pains a v televizních filmech Deadly Relatons, Call me Anna nebo Dance 'til Dawn, ale také v Beverly Hills 90210 nebo Druhá šance. Pak přišla role vtipálka Chandlera Binga v seriálu Přátelé, která mu přinesla spoustu nových příležitostí, které samozřejmě využil. Zahrál si společně se Selmou Hayek ve snímku Jen blázni spěchají, dále hrál ve filmech Edwards and Hunt: The First America Road Trip, She's Out of Control nebo Parallel Lives. Mezi jeho nejúspěšnější filmy patří "Můj soused zabiják" s Brucem Willisem.


http://www.canadacool.com/COOLFACTS/ONTARIO/ONTARIOPHOTOS/MathewPerryPublicity.jpg
http://www.tvsquad.com/media/2006/01/Perry_Sorkin.jpghttp://imagecache2.allposters.com/images/54/039_30194.jpghttp://img2.timeinc.net/people/i/2008/features/theysaid/080204/matthew_perry300.jpghttp://img.osobnosti.cz/foto/matthew-perry/N2388-459.jpg

Ross Geller-David Shwimmer

22. listopadu 2008 v 17:00 Přátelé
David Shwimmer
David se narodil 2. listopadu 1966 v Queensu v New Yorku, vyrostl však v Los Angeles. Je synem dvou úspěšných právníků a odmaturoval na Beverly Hills High School (inspirace pro BH 90210), kde objevil dramatický kroužek a zamiloval se do herectví. Pak chodil na Northwestern University v Chicagu. Promoval v roce 1989. Společně s několika přáteli pak založil Chicago's Lookingglass Theatre Company.Mezi jeho nejúspěšnější divadelní hry patří The Master and Margarita, In the Eye of the Beholder, West, Of One Blood nebo Odyssey. Na půl roku se odstěhoval do Los Angeles, aby zkusil štěstí v televizi, ale moc se mu nedařilo, a tak se vrátil do Chicaga. Po dvou letech se opětovně vydal do L.A. a tentokrát mu štěstí přálo víc než předtím. Získal role v seriálech Policie New York a Právo v L.A.
Pak přišel zlom - David získal roli antropologa Rosse Gellera v seriálu Friends. Hned v první sezóně (1994-95) byl nominován na cenu Emmy. Co se týče jeho filmových projektů, bylo jich opravdu hodně. Začal ve snímcích The Pallbearer, Twenty Bucks, Crossing the Bridge nebo Since You've Been Gone. Mezi úspěšnější pak patří Apt Pupil a nebo Kissing a Fool, který čeští distributoři uvedli pod názvem Přátelé. David měl také možnost zahrát si s Harrisonem Fordem ve filmu 6 dní, 7 nocí. David se také rád věnuje režii, sám režíroval několik epizod Přátel.
Mezi jeho záliby patří zejména sport a to hlavně softbal, basketbal, ping-pong. Dále rád hraje poker a pomáhá při různých charitativních


Phoebe Buffay-Lisa Kudrow

22. listopadu 2008 v 16:58 Přátelé

Lisa KudrowLisa Marie Diane Kudrow, jak zní její celé jméno, se narodila 30. července 1963 v Encinu, Californii. Zatímco její role v seriálu je úplně trhlá a hloupá, Lisa je úplný opak. Ve škole se jí přezdívalo Einstein. Po dokončení střední školy chodila na prestižní vysokou školu Vassar Collage, kde odpromovala v roce 1985 - obor biologie. Pak ale v sobě odhalila herecké ambice a stala se členkou divadelního spolku. Od konce osmdesátých let se uplatnila jako host ve spoustě seriálu, jmenujme třeba Na zdraví!, Život jde dál, Letět na slepo, Trenér atd.
Zlomem v její kariéře byla role servírky Ursuly v seriálu Jsem do tebe blázen. Ta také byla námětem na roli Phoebe, kterou Lisa bez problému získala. Za roli trhlé masérky Phoebe, která si přivydělává hraním na kytaru a zpíváním, byla nominovaná na čtyři ceny Emmy (v sezónách 94-95, 96-97, 97-98, 99-2000) pro Nejlepší vedlejší komediální herečku, v roce 1998 cenu vyhrála. Ve stejné kategorii byla nominovaná na Zlatý glóbus, Screen Actors Guild nebo American Comedy Award.
¨

Monica Geller-Countrey Cox

22. listopadu 2008 v 16:57 Přátelé
Countrey CoxCourteney, jejíž prostřední jméno zní Bass, se narodila jako nejmladší ze čtyř dětí 15. června 1964 v Birminghamu v Alabamě, kde i vyrostla. Po střední škole se začala věnovat modelingu a herectví, proto se přestěhovala do New Yorku. Hrála v reklamách, objevovala se na titulních stránkách časopisů atd. Její herecká kariéra začala v roce 1984 seriálem As the World Turns a ve stejném roce byla obsazena do videoklipu Bruce Springsteena "Dancing in the Dark."


Ještě před Přáteli hrála Courteney v mnoha televizních seriálech. Diváci si jí asi nejvíc všimli v seriálu Rodinná pouta jako Lauren, přítelkyni Michaela J. Foxe. Popularitu jí však přinesl až seriál Přátelé, kde hraje Monicu Geller, pořádkem posedlou šéfkuchařku. Co se týče jejich filmových rolí, tak nejvíce zaujala v trilogii hororů Vřískot, kde ztvárnila postavu novinářky Gale Weathers, dále pak ve snímku Ace Ventura: Zvířecí detektiv s Jimem Carreym, Masters of Universe, Mr.Destiny nebo Blue Desert.


Rachel Green-Jenifer Aniston

22. listopadu 2008 v 16:54 Přátelé
Jenifer AnistionJennifer, jejíž prostřední jméno zní Joanne, se narodila v Sherman Oaks v Californii 11. února 1969. K herectví byla vedena již odmalička otcem Johnem Anistonem, který dlouhou dobu hrál v seriálu Tak jde čas, a také svým kmotrem Tellym Salavasem (Kojak). Jennifer je napůl Řekyně - po matce, která zde žije. Po rozvodu rodičů žila Jennifer rok s matkou v Řecku, ale pak se přestěhovala za otcem do New Yorku.


Jennifer poprvé okusila herectví v jedenácti letech. V roce 1987 absolvovala New York's High School of Performing Arts a hned nato si zahrála v několika divadelních hrách jako "For Dear Life" nebo "Dancing on Checker's Grave". V roce 1989 získala první televizní roli v seriálu Molloy, dále se objevila v seriálech The Edge, Ferris Bueller, Herman's Head nebo Quantum Leap. Ale až role Rachel Green v seriálu Přátelé jí přinesla celosvětovou popularitu a otevřela se jí brána k rolím v úspěšnějších filmech. Přestože se chtěla ucházet o roli Monicy, Jennifer úspěšně absolvovala konkurs na roli Rachel. K tomu ji přesvědčil její agent.
Její velkou zálibou je malování, o které se začala zajímat v době, kdy chodila na Rudolf Steiner School. Když jí bylo jedenáct, byl jeden z jejich obrazů vystaven v Metropolitním muzeu umění v New Yorku.

Jennifer Aniston 1024 x 768 wallpaper
Jennifer Aniston 1024 x 768 wallpaper

Vše o Přátelích

22. listopadu 2008 v 16:53 Přátelé
Zde najdete charakteristiku postav,jací mají přátelé charakter :
- Rachel : Ulítlá,poblázněná Rachel
- Monika : Panovačná puntičkářka Monika se smyslem pro cit
- Phoebe : Střelená Phoebe
- Chandler : Vtipálek Chandler
- Ross : Vážný Ross
- Joey : Klíďas Joey

RACHEL GREEN
ZAMĚSTNÁNÍ: Vedoucí oddělení POLO košil u Ralpha Laurena (dříve u Bloomingdale's a jako čísnice v Central perku)
RODINA: otec Leonard, matka Sandra, dvě sestry -
EX-MILENCI: Barry Farber, Paolo, Ross Geller, Tag Jones
ZÁJMY: nakupování, roznášení drbů, plachtění
Stala se posledním členem Přátel, když utekla ze své svatby s Barrym Farberem (Mitchell Whitfield). Bohužel se ze začátku nedokáže postavit na vlastní nohy a žije z kreditních karet svého tatínka, ale za pomoci přátel se z ní stane servírka v Central Perku, později zástupkyně nákupčího u Bluming´s Dale, pracuje i u Ralpha Laurena a dostane dokonce nabídku na práci v Paříži.O muže nemá nouzi, prožije mnoho jiskřivých vztahů, ale žádný nemá konkurenci jako ten s Rossem, z kterého se jim narodí holčička Emma.Rachel má dvě sestry - Jill (Reese Witherspoon) a Amy (Christina Applegate), dceru - Emma, otce - Leonard (Ron Leibman) a matku - Sandra (Mario Thomas) a také měla manžela - Ross.
MONICA GELER
ZAMĚSTNÁNÍ: šéfkuchařka v luxusní newyorské restauracu Javu (dříve U Alessandra)
RODINA: otec Jack, matka Judy a bratr Ross
EX-MILENCI: Fan-Bobby, Richard Burk, Pete Becker
ZÁJMY: uklízení, vaření, sport, soutěže
Monica je výborná kuchařka a sestra Rosse. Když byla malá, byla velice obézní, ale po zaslechnutí rozhovoru Rosse a Chandlera zhubne. Miluje vaření, uklízení a organizování a neumí prohrávat.Monica nemá štěstí na vztahy, ale svou životní lásku přece jen najde na svatbě Rosse a Emily v Londýně - Chandlera, kterého si později vezme a adoptuje s ním dvě děti.Monica má manžela - Chandlera, děti - Erica a Jack, bratra - Ross, otce - Jack (Elliot Gould) a matku - Judy (Christina Pickles).PHOEBE BUFFAY
ZAMĚSTNÁNÍ: především masérka; příložitostně folková zpěvačka; dříve taxikářka, prodavačka tonerů, podnikala chvíli v oblasti cateringu s Monicou
RODINA: otec Frank, matka Phoebe, sestra dvojče Ursula, nevlastní bratr Frank; nevlastní matka Lilly (zabila se)
EX-MILENCI: námořník Ryan, policista Gary, vědec David
ZÁJMY: zpěv a hra na kytaru, pečení sušenek
Phoebe měla těžké dětství, vlastní matka se jí vzdala a nevlastní spáchala sebevraždu, a otec utekl. To se na ní podepsalo, a proto je trochu bláznivá. Hledá si své místo, jak by se nejlépe uplatnila, ale nejvíce ji baví masérka na volné noze a hraní na kytaru v kavárně. Svému nevlastnímu bratru porodila trojčata a je vegetariánka.Byla vdaná za přistěhovalce Duncana (Steve Zahn) a potom za Mika Hannigana (Paul Rudd), měla i velkou lásku Davida (Hank Azaria).Phoebe má manžela Mika Hannigana (Paul Rudd), dvojče sestru Ursulu (Lisa Kudrow), nevlastního bratra Franka (Giovanni Ribisi), otce Franka (Bob Balaban) a vlastní matku Phoebe (Teri Garr).
JOEY TRIBIANNY
ZAMĚSTNÁNÍ: herec, příležitostně dělá i jiné práce
RODINA: otec Joseph Sr., matka Gloria, sestry: Gina, Dina, Tina, Mary Angela, Mary Therese, Veronica a Cookie
EX-MILENKY: květinářka Melanie, herečky: Kate a Kathy (neměl zatím dlouhodobý vztah)
ZÁJMY: televize, fireball, stolní fotbal
Joey byl jediným synem v rodině Tribbiani, měl totiž sedm sester. Má italské předky, ale sám se italsky nikdy nenaučil. Joey se pokouší stát hercem, v čemž ho nejvíce podpuruje Chandler. Největší Joeyho role je doktor Drake Remorey v seriálu Tak jde čas. Tuto roli mu brzy vezmou a od té doby chodí na konkurzy, jeden čas také pracuje v kavárně. Obvykle to vypadá, že si stojí na vedení, vše mu dojde až po nějaké době, má velkou spotřebu co se jídla týče a umí vykulit oči, až jde strach.Joey je velký proutníkholky balí na větu Tak jak to jdééé, každý týden má jinou dívku kromě pár známostí. Nikdy nebyl zamilovaný, jen jednou do Rachel.Joey má sedm sester, otce Joeyho (Robert Costanzo) a matku Glorii (Brenda Vaccaro), babičku (Penny Santon)
CHANDELR BING
ZAMĚSTNÁNÍ: je šéfem oddělení zpracování dat ve velké mezinárodní firmě
RODINA: otec Charles (a.k.a. Helena Handbasket), matka Nora Tyler Bing
EX-MILENKY: Janice, Kathy
ZÁJMY: televize, stolní fotbal
Chandler neprožil nejhezčí dětství. Na Den díkůvzdání se dozvěděl, že jeho rodiče se rozvádí, protože otec podvádí matku s komorníkem. Po tomto zážitku se Chandler obrnil sarkasmem a ironií. Na střední škole se seznámil s Rossem a byli přátelé.Chandlera hodně často provází Janice (Maggie Wheeler), která jej utvrzuje v tom, že ji Chandler miluje, což vůbec není pravda. Ale říct Janice něco, co se jí nelíbí, není lehké. Opravdovou lásku najde až v Londýně s Monicou, kterou si po nějaké době vezme a adoptují spolu dvě děti.Chandler má manželku Monicu, matku Noru Tyler (Morgan Fairchild) a otce Charlese (Kathleen Turner), děti Ericu a Jacka.ROSS GELLER
ZAMĚSTNÁNÍ: pracuje jako profesor na univerzitě, dříve jako paleonotlog v muzeu
RODINA: otec Jack, matka Judy, sestra Monica, syn Ben (* 1995), dcera Emma (*2002)
EX-MILENKY: Carol Willick, Julie, Rachel Green, Bonnie, Emily Waltham, Mona
ZÁJMY: paleontologie, věda, fotbal
Nejslušnější, bláznvý člen party. Trochu bezhlavě se pouští do ženění, a proto ho potkalo dost rozvodů. Jeho nejlepší přítel je Chandler, s kterým strávil léta už od střední školy. Rossova největší záliba je paleontologie a věda. Jeden čas přednášel na univerzitě, pracoval také v muzeu.Na ženy Ross štěstí moc nemá, byl třikrát ženatý: Carol Willick (Anita Barone v 2/1.série Zrušená svatba, později ji vyměnila Jane Sibbett - již 8/1.série Loučení s babičkou) - stala se lesbičkou; Emily Waltham (Helen Baxendale) - uspěchané, Ross řekl u oltáře beru si tě Rachel místo Emily; Rachel Greenová - z opilosti. Zažil i pár krátkých vztahů, ale každopádně na vztahy štěstí neměl.Ross má sestru - Monica, otce - Jack (Elliot Gould) a matku - Judy (Christina Pickles), děti - Ben (Cole Sprouse) a Ema.
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 52, formatId: 44, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: 'cc0000', ctitle: '000000', ctext: '000000', curl: '000000', simg: 0 }); //]]>

Přátelé foto

22. listopadu 2008 v 16:51 Přátelé

Seriál PŘÁTELÉ je můj nejoblíbenější seriál.
Přátelé (Friends)
Přátelé (Friends)
Přátelé (Friends)
Přátelé (Friends)